Kolejne ciekawe przykłady pracy operatora

Ostatnio pisałem o pracy w bawolej hodowli… oczywiście nie w Polsce, ale gdzieś na świecie. Była to historia operatora podnośnika koszowego. Dziś opiszemy kilka ciekawych historii z zakresu wózków i ładowarek Manitou – więcej o nich znajduje się na stronie 
http://manitou.edu.pl/wozki-widlowe.html
 . Zapraszam do poznania urządzeń, bo praca na nich może okazać się naprawdę niesamowitą przygodą.

Wózki jezdniowe i ładowarki teleskopowe

ladowarka8Tutaj mamy bardzo ciekawy przykład pracy ładowarki teleskopowej. Jak widać, urządzenie to świetnie sprawdza się na różnego rodzaju budowach. Ma zdecydowanie większy wysięg i udźwig niż typowe wózki jezdniowe. Poza tym, przyznajcie szczerze, czyż nie prezentuje się ona przepięknie na tle niebieskiego nieba i wysokiej, wzniosłej konstrukcji, która dopiero powstaje?

Moje zadanie na tym blogu polega na przedstawianiu Wam urządzeń transportu bliskiego w taki sposób, by spodobały się Wam. Myślę, że co najmniej kilku z czytelników zapragnęło w tym momencie zrobić uprawnienia Iwjo – jeśli i ty należysz do tego grona, to polecam Ci adres:


http://1wjo.pl

wozek15Dobry kurs na wózki w Łodzi?

To strona łódzkiej firmy prowadzącej szkolenia z zakresu urządzeń transportu bliskiego. Firma jest na tyle duża, że posiada aż trzy filie – w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Dlatego każdy, kto chce zrobić uprawnienia 1wjo lub inne może wybrać się na szkolenie. Gwarantuję wysokiej jakości zajęcia, materiały dydaktyczne i możliwość nielimitowanych, bezpłatnych godzin nauki jazdy na urządzeniu w cenie kursu. Czy to wciąż mało? W takim razie dorzucam uprawnienia w językach obcych: niemieckim, angielskim i norweskim. Zapraszam na mojego bloga w przyszłości!